Markalar

Anasayfa / Markalar / Kazan, Kombi ve Kontrol Sistemleri / REMEHA / AVANTA PLUS

AVANTA PLUS

Öncü teknolojisiyle REMEHA Avanta Plus Kombiler, konforlu ve tasarruflu bir ısıtmanın yanı sıra, düşük karbon salınımı ile henüz rakiplerinin ulaşamadığı yere çok önceden gelmiş bulunmaktadır.- Küçük bir analiz ile LPG kullanım imkanı

- Duvar montaj plakası ile 10 Dk. kurulum

- Otomatik su eksilme koruması

- Harici kilitleme fonksiyonu

- Geliştirilmiş kontrol sistemi

- Üstün tasarım ile "0" tozlanma

- Tek tip tasarım

- Kombi gürültüsüne son (52 dB)
 

 

» AVANTA PLUS KOMBİ

Sektörün Yıldızı.!

Esnek Montaj Seçenekleri
Avanta Plus Kombiler, 67 x 40 x 30 cm (YxGxD) ölçüleri ile kullanıcıya kombiyi istenilen yere koyabilme imkanı vermektedir. 

Maksimum Konfor
Avanta Plus Kombi ile, gelişmiş otomasyonu sayesinde ısıtma ve kullanım suyu eldesinde konforunuzu bozacak en ufak bir aksilikle karşılaşmayacaksınız,ayarlamaları yapın ve keyfinize bakın!

Çevre Dostu
Gelişmiş otomasyonu ile kombinizi Eco Modu’na aldığınızda, konfor şartlarını sağlayarak aynı anda yakıt tasarrufu ve elektrik enerjisi tüketiminde azalma sağlarsınız. Bu mod, aynı zamanda çevresel etki açısından en düşük NOx emisyonlu çalışma modudur.

» AVANTA PLUS YÜKSEK KONFOR

Güvenli Çalışma

REMEHA tüm ürünlerini pratikte karşılaşılabileceğinden daha zor şartlarda test eder. Bu sayede REMEHA ile güvenlik konusunda gözünüz arkada kalmamış olur, kombinizi çalıştırın, gerisini düşünmeyin.

Pratik Kontrol
Kombi üzerindeki ekranda, arıza halinde sorunun ne olduğuna dair logolar çıkmaktadır. Bu sayede kimi zaman servisin yerinde müdahalesine gerek bile kalmadan, sorun telefon ile çözülebilmekte, kullanıcı memnuniyeti üst seviyelere çıkabilmektedir.

Yüksek Verim
Gelişmiş otomasyon modülleri ile kullanıldığında REMEHA Kombiler alanında hiçbir rakibinin ulaşamadığı derecede düşük seviyede NOx emisyonu değerlerine sahiptir. Bu başarısının kaynağı, çok hassas bir şekilde yakıt hava karışımı yapabilmesidir.

» HIZLI ve KOLAY KURULUM
Avanta Plus Kombiler, ürünle beraber gelen ve üzerinde gaz ve su bağlantılarının hazır olarak bulunduğu duvar montaj plakası sayesinde, montaj esnasında zahmet gerektirmez.

Devreye Alma ve Güler Yüzlü Hizmet
Remeha; devreye alma, bakım ve sevis sırasında kullanıcıya kolaylıklar sunmaktadır. Gelişmiş ve kendine özgü arıza bulma programı ile kullanıcının oluşacak arızayı bulmasını daha da kolaylaştırmaktadır.

Kontrol (Open-Therm ®)
Avanta Plus Kombiler; oda termostatları ile kablosuz olarak da kontrol edilebilmektedir. Ayrıca Open-Therm ® kontrol sistemi ile, mevcut bir HVAC tesisatına bağlanarak oransal bir çalışma sağlamaktadır.

iSense / Diğer Özellikler
- Hızlı ayar
- Kullanıcı dostu
- Kapsamlı ayar seçenekleri
- Kullanım halindeyken ışığı yanan LCD ekran
- 3 Kullanıcı seviyesi (Başlangıç, Standart, Gelişmiş)
- iSense oda termostatı ile kontrol imkanı son derece basittir. 2 tuş ve ayar tamburu ile son derece kolay kullanım
- iSense sayesinde kombi modüle edilerek verim arttırılmakta, enerji tasarrufu sağlanmakta ve emisyonlar düşürülmektedir

» ÇALIŞMA ve KONTROL
Avanta Plus serisi ile klasik on-off olarak çalışan sisteminizi, daha verimli çalışan, hava sıcaklığına göre çıkış gücünü ayarlayabilen bir sisteme çevirebilirsiniz.


RF Kontrol
I-Sense RF kablosuz tek kanallı bir oda termostatıdır. Bu termostatın içerisinde bulunan bir verici, kombi yanına monte edilen bir alıcı ile haberleşme sağlamaktadır. Alıcı - Verici arasındaki mesafe 20-30 metre dolaylarında olabilmektedir.

Dijital Saat
Sistem içindeki dijital saat ile 7 gün / 24 saat ısıtma ve sıcak suyu kontrol edebilirsiniz.

Oda Sıcaklık Kontrölü
Kombiden elde edilen sabit çıkış gücü ile odalarda sabit oda sıcaklığı elde edilmektedir.

Gelişmiş Kombi Teknolojisi
Avanta Plus serisi elektronik kontrol ve güvenlik sistemi ile dizayn edilmiştir. Sistemin merkezinde mikro işlemci bulunmaktadır. ABC kontrol sistemi ile kombi çıkış gücü sürekli olarak görüntülenebilmektedir. Ayrıca bu kontrol sistemi akış ile ilgili problemler konusunda da çözüm sunmaktadır.

ABC kontrol sistemi cihazın kilitlenmesini engeller. Akışın düşmesi gibi durumlar ile karşı karşıya kalındığında, öncelikle kombi modüle edilerek çıkış gücü düşürülür. Eğer yeterli olmassa sistem geçici olarak kapatılır ve bir süre sonra herhangi bir dış müdehale gerekmeden tekrar çalışır. Böylece mümkün olduğunca uzun bir çalışma sağlanır. Tehlikeli bir durum yoksa cihaz çalışmaya devam eder. Bu şekilde ABC kontrol sistemi gereksiz servis işlemini ortadan kaldırır.

Kataloğu indirmek için tıklayınız.