Markalar

Anasayfa / Markalar / Konut,Ticari ve Endüstriyel Havalandırma Sistemleri / AIRPLUS / FANCOIL (FCU) / Gizli Döşeme Tipi Fancoil

Gizli Döşeme Tipi Fancoil


AIRPLUS AP-FC-GDT merkezi sistemlerin kurulu olduğu yapılarda bireysel kullanımlı mahallerin iklimlendirme cihazıdır. Özellikle çok odalı oteller, çok daireli konut alanları, iş merkezleri, AVM mağaza ve ortak alanlarının vazgeçilmez iklimlendirme cihazıdır.AP-FC-GDT serisi gizli döşeme tipi fan coil cihazları dört borulu-dört sıralı batarya, iki borulu-üç sıralı batarya ve iki borulu-iki sıralı batarya olarak üç farklı modeldedir.

AIRPLUS AP-FC-GDT galvaniz sacdan şekillendirilmiş gövdeye sahiptir. Bütün iç gövde duvara monte edilebilecek şekilde montaj delikleri açılmış olarak imal edilmiştir. Fan coillerde ana yoğuşma tavası bulunur ve terlemeyi önlemek için 3 mm thermal izolasyon uygulanmıştır. Su giriş çıkış boruları üzerine bağlanan elemanlardan gelen yoğuşma, ilave damlama tavası konularak önlenmiştir.

Kullanılan yüksek verimli ve düşük ses seviyeli (5 hızlı / 230V /50 Hz) direkt akuple çift emişli pvc kanatlı radyal fan motorları,işletmede ekonomiklik sağlaması ve rahat servis imkanıyla da kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Sulu serpantinler yüksek verimli, dikişsiz bakır boru ve yüzey alanı arttırılmış ondüleli hidrofilik kaplı alüminyum lamellerden üretilmektedir. Hidrofilik kaplaması sayesinde yoğuşma suyu hızlıca drenaj tavasına iletilerek serpantin yüzeyinde oluşabilecek ilave basınç kayıplarını önleyerek istenilen hava debisi kesintisiz olarak iletilir. Her serpantin fabrika şartlarında 24 bar basınçta test edildikten sonra cihazlara monte edilmektedir.

Çıkartılabilen özel tasarım filtre kızağı ile, polipropilen malzemeden üretilmiş su ile yıkamaya elverişli kaset filtresiyle işletme ve bakım kolaylığı sağlamaktadır.

Elektrik bağlantıları ve BMS bağlantı kartı montajı için özel tasarlanmış klemens kutusu kullanılarak darbelere ve suya karşı koruma sağlanmıştır.

AIRPLUS AP-FC-GDT serisi Fan Coil cihazları standart olarak karton kutusu ile sevk edilmeye hazır olarak paketlenir.AIRPLUS AP-FC-GDT cihazlarının opsiyonel tamamlayıcı ürünleri sayesinde daha konforlu ve kolay işletme sağlanır.
Kataloğu indirmek için tıklayınız.