Markalar

Anasayfa / Markalar / Konut,Ticari ve Endüstriyel Havalandırma Sistemleri / DYNAIR

DYNAIR

GÜÇLÜ HAVALANDIRMA ÇÖZÜMLERİ
Nefes aldığınız havanın kalitesi ve çalışma ortamınızın güvenliği, ürünlerimizin üretiminin arkasındaki ilham kaynağıdır.

Dynair'ın güç, performans ve kalite odaklı fanları tüm standartlara uygun, titiz bir ar-ge çalışması ile hayat bulmuştur. Ürünlerimizi ihtiyaç duyduğunuz mekanlar da güvenle kullanabilirsiniz. Tasarımdan teslimata maksimum kalite anlayışımızın gücünü, sürecin her aşamasına yüksek önem ve hassasiyet gösteren profesyonel ekibimizden alıyoruz.

TASARIM

Tasarım süreci, mevcut düzenlemelere uygun olarak tasarlanmış son teknoloji ürün ve çözümlerle olan ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır nitelikli teknisyenlere ve tasarımcılara emanet edilmiştir.

ÜRETİM

%100 İtalya'da üretilen ürünlerimiz güvenlik ve verimlilik açısından en katı uluslararası yönetmeliklere uymaktadır. Sürecin her aşamasında test edilen kalite standartlarına sahip özel havalandırma ünitelerimizin kalitesini garanti ederiz.

TEKNİK DESTEK

Satış sonrası profesyonel destek ihtiyacını karşılayabilmek için Türkiye çapında kapsamlı bir servis ağı oluşturulmuştur. 


Detaylı bilgi için : https://www.res-dynair.com